Doktore Branimire,veliko postovanje.Ja se zovem Martina'majka 4 devojcice.Pre 14 dana sam imala.jaku prehladu,zaradila je od spolja,Dobila 37.7...crveno grlo,promukla,nos....iduci dan otisla na pregled'pluca cista,leukociti nizi oko 3 i test na coronu pozotivan.Samo taj prvi dan sam imala temperaturu.Pila vitamine'inhalirala sesirup,cajeve itd.Moje pitanje(posto sam ja malo hipohondar)Da li mogu posle dve nedelje da dobijem upalu pluca i da li je dovoljno da sada uradim crp,kks i test za zgrisnjavanje krvi.Pozz VELIKIiii

    Odgovoreno: 15. 12. 2020.

Komentari na pitanje: #175733

    • Martina Ristic 25. 12. 2020.

      Doktore,da li sam rano uradila igg,posle 3 nedelje...jer mi je negativan....A pcr mi je 02.12 bio pozitivan pozzzzz

    • Martina Ristic 21. 12. 2020.

      Oprostite dr.prof.Djordje.Ne kasljem,sioer sam.rezultati kks odlicni,crp 0.7 Samo malo.bolobe u.ledkima i napred,mozda refleksno,danas sam isla na masazu.