Poštovani, suprug obolio od korone 2.11. lečen bolnički zbog pneumonije. Sada se polako kod kuće oporavlja. Svo vreme od 2.11-10 11./otišao u bolnicu/ bila sam sa njim i nisam nosila masku. Negdje oko 5.11. ostala sam bez osećaja za miris i u ustima kao metalan okus sve bez temper. i stalno uz supruga. Nakon 5-6 dana osjetila su se vratila .Imam 60 god.

    7.11.uradila sam test, koji je S-SARS-COV-2 IgG 33,25 Molim Vas da mi pojasnite rezultate i Vaše mišljenje