• U firmi je već nekoliko ljudi pozitivno na covid-19. Jedan kolega je prošle nedelje radio testove iz krvi (IgG, IgM i C-Reaktivne proteine) u 2 laboratorije i dobio dosta čudne vrednosti. Metoda u obe laboratorije je ELISA (tako mu piše). Čovek inače nema temperaturu, suvi kašalj i sl. Lab.1 IgM=12,8 (max 8,0 pozitivan) IgG=10,530 (max 1,4000 pozitivan) i CRP=3,1 (max 5,0) a u Lab.2 IgM=4,02 (>=1 pozitivan) IgG=11,44 (>=1 pozitivan) i CRP=2,80 od max 5,0).
    • O čemu se radi kod njega – preciznije da li je zaražen ili nije ?