Postovani, u 14 sedmici trudnoce sam radila TORCH test. Nalazi su bili pozitivni na CMV virus (CMV IgG pozitivan CMV IgM pozitivan). Nakon posjete infektologu uradila sam CMV određivanje aviditeta IgG at, kao i CMV DNA: real-time PCR i 4D UZ. Molim Vas za misljenje:

    CMV određivanje aviditeta IgG at- Rezultat: 97% CMV DNA: real-time PCR- Rezultat pretrage: Nije detektovan, Evaluacija: Negativan 4D UZ: Dostupna morfologija ploda doima se urednom.

    Hvala Vam na izdvojenom vremenu. Srdacan pozdrav