Poštovani profesore Jevtoviću, Ponedeljka 23.11. sam dobio temperaturu i sve do danas (osim u nedelju) mi je povišena, do 37.2-37.5, ujutru i tokom večeri obično spadne. Drugi dan od pojave simptoma (24.11.) sam radio PCR test na covid na Torlaku, koji je bio negativan. Od terapije uzimam samo vitamine po protokolu, a ispio sam i dve kutije hemomicina (počeo da pijem od drugog dana simptoma). Na pregledu u prošlu sredu mi je lekar poslušao pluća, kaže da je sve u redu, saturacija je takođe u redu - 97, 98. Od parametara krvne slike (u prilogu rezultati od srede), blago povišeni leukociti, sniženi limfociti na 12,1 i povišeni neutrofili. CRP je bio 0.6, u granicama referentnih vrednosti. U prilogu šaljem laboratorijske analize. Danas sam radio ponovo laboratoriju, leukociti u normali, limfociti su sada 24, granulociti su još uvek blago povišeni, CRP 0.2.

    Da li je, bez obzira na negativan PCR, a na osnovu priloženih rezultata krvne slike, moguće reći da je u pitanju covid?

    I da li je normalno što je temperatura i dalje prisutna već osmi dan (iako su parametri krvne slike počeli da se vraćaju u normalu). Hipohondar sam, pa sam u strahu da se bolest ne razvija dalje, pošto mi rendgen nije rađen, pa ne znam da li je bilo promene na plućima.