Poštovani, Pre dve nedelje postavio sam za oblast dermatologija, po mom mišljenju, jednostavno pitanje, ali kako odgovor ne dobijam, biću slobodan da ga postavim ponovo, ovog puta za oblast zarazne bolesti, u nadi da ću dobiti odgovor. Pitanje glasi: Da li je moguće da se HerpesSimplexVirus tip 2 prvi put manifestuje nakon 40 godina od trenutka inficiranja. Vrednost rezultata sada izvršenog testa IgG na HSV-2 je u oblasti "blago pozitivan", a IgM-2 je negativan. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 14. 10. 2020.

Komentari na pitanje: #173848

    • Zahvaljujem se prof.dr Đorđu Jevtoviću na izuzetno brzom i jasnom odgovoru. Srdačan pozdrav