Poštovani prethodnih par dana imao sam peckanje pri mokrenju, koja je prošla međutim na penisu mi se povremeno pojavljuje neka sluz. Seksualni odnos imam sa devojkom sa kojom sam u vezi dve god, tako da verujem da nije neka infekcija. Trenutno zbog posla nisam u mogućnosti da posetim lekara. Molim Vas za pomoć oko terapije. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 06. 09. 2020.

Komentari na pitanje: #172901

    • Poštovani, ja sam tri dana pio Sumamed 500mg, međutim ta tri dana nije bilo sekreta, ali posle par dana je ponovo počelo. Da li sme da se produži terapija, ili da probam nešto drugo. Hvala Vam puno na brzom odgovoru