Postovani dr, pre sest dana sam dobio temperaturu 39 i javio se po preporuci u kovid ambulantu.Dva dana pre toga imao sam pojacan produktivni kasalj i slivanje iz sinusa uz glavobolju u ceonom delu.Nalaz pluca je ,na pregledu,bio uredan,CRP 35.6,WBC10,SD39.ostalo u granicama.Dobio sam terapiju Hemomicin ,sest dana,D3,vitamin C,Glukokontrol....Temperaturu 37.2 imao sam jos jedan dan.Posle sest dana osecam se dobro,bez tegoba ,sem sto i dalje kasljem i pomalo imam slivanje iz nosa.Na iyvestaju pise kontrola po potrebi i izolacija 14 dana.Sta dalje-da li da ponovim CRP,Da li da se testiram na COVID-HVALA!

    Odgovoreno: 18. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #172384

    • -Ne ocekujuci tako brz odgovor/hvala/radio sam ponovo CRP 2,02 i sedimentaciju,8...Da li je posle toga potreban test na corona SARS2-HVALA!!!