Postovani! Imao sam ne zastićen seksualni odnos sa osobom od poverenja! Nakon dva dana pojavile su se male bezbolne crvene tackice po glavicu i po stubu penisa sa unutrasnje strane! Ne svrbe,ne peckaju ali se šire! Nisu tvrde na dodir ali blago povisene! Dok sam se trudio da sto bolje operem penis iz najvece te tackice je potekla po koja kap ciste krvi! Sad sam vec uplasen i ne znam sta da radim! Moze li pomoci neka krema tipa Canesten,Triderm ili moram i neke antibiotike ukljuciti u lecenje! Molim vas na pomoci jer nisam u situaciji posetiti koznog doktora dok se ne vratim kuci! Hvala..

    Odgovoreno: 14. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169602

    • Zahvaljujem se na pomoći! Te upaljene crvene tačkice mislim da sam ublažio ispiranjem rastvorene sode bikarbone i vode ali mi se čini da je kožica dosta tanka na prepucijumu! Čitajući na Vašem sajtu sam došao do zaključka da imam simptome najbliže balonopostitisu. Ne u jako velikom obliku ali bi trebao naći odgovarajuću terapiju! Doktore, da li bi bolji učinak uradio Canesten ili mozda Nistatin?