Pre dva dana koleginica mi je uradila felacio. Nismo se pre toga ni poljubili. Bili smo sami u kancelariji jer svi ostali rade od kuce. Juce joj je dijagnostifikovan Covid19. Bojim se da nisam zarazen. Osecam se normalno, poslednji put sam imao grip 1992, nikad u zivotu nisam bio u bolnici.

    Odgovoreno: 15. 04. 2020.
    • verovatno niste, ali bili ste u istoj prostoriji, što jeste neki mali rizik, sačekajte kraj inkubacije, desetak dana i ako ste zdravi, sve  je ok. Imajući u vidu da ima i asimptomatskih nosioca virusa,  bilo bi dobro  da za 7-8 dana uradite test