Poštovani,
    pre par dana mi je utvrdjeno da imam adenovirus. Simptomi koje sam imala su bili blago povišena temperatura i blagi bol u grlu. Svi rezultati krvne slike su mi odlični. Sada više nemam te simptome, ali imam izuzetno neprijatan osećaj u grlu i na jeziku, kao da mi je koren jezika natečen i kao da mi je jezik duplo duži. Znam da zvuči smešno, ali pokušavam da Vam plastično opišem kako se osećam.
    Da li je to povezano sa adenovirusom i kako se leči taj virus? Dr mi je prepisala Viusid granuleč ali od njih povraćam.
    Unapred zahvalna