Postovani u prilogu vam saljem fotografiju. Da li je to kondilom, ovo je jezik i taj deo skoro prema vrhu jezika me boli, trajalo je 3 dana i polako se povlaci. Inace imam kondilome na penisu, onako okrugle u grupi. I da li ako njih sklonnim hirurski znaci da vise nemam. HPV? Mlad sam i mnogo su me naplasili sa ovim virusom, molim vas da mi ispricate sta mogu ocekivati

    Odgovoreno: 28. 02. 2020.
    • HPV se može steći  više puta, te je i kondilomemoguće  imati  više puta. SlIka nij baš jasna, a ako je promena bila bolna, to nije kondilom. Iako s hirurški uklone kondilomi, tone znači da je virus nestao, vIrus može spontano nestati, ako g eliminiše imunski sitsem. Rizične seksualne aktivnosti nose rizik od reinfekcije