Postovani,

    Pre 13 meseci sam imao kondilome na korenu penisa, uklonjeni su i do danas ih uopste nisam imao, vise se nisu manifestovali, pojavljivali (da kucnem o drvo). Radim na imunitetu. Treniram, bavim se sportom. Ne pijem, ne pusim. Zanima me da li sam ja prenosilac ukoliko nemam kondilome, da li mogu slobodno spavati sa devojkom? Ili sam prenosilac samo ukoliko mi se ponovo pojave, ukoliko ih primetim? Jer ukoliko sam prenosilac iako ih nemam, onda zaista ne znam sta ciniti, kako se ponasati i sta ocekivati u buducnosti.. Naravno trebam nadgledati i ici povremeno na kontorolu.

    Nadam se Vasem odgovoru. Hvala unapred! Svako dobro zelim i veliki pozdrav iz Subotice!

    Odgovoreno: 19. 02. 2020.

Komentari na pitanje: #165979

    • Marko Nimcev 19. 02. 2020.

      Nakon 17 meseci, sad već skoro 18 neimanja kondiloma, rekli ste mi da je preporučljivo koristiti kondom. Test je negativan na HPV. Radim na imunitetu. Do kada da koristim kondom? Kada mogu biti slobodne glave po pitanju toga. Mislite da do kraja života spavam sa kondomom?