Postovani

    Radila sam skoro testiranje na Hiv virus, HBs i HCV antitela, i zanima me da li po rezultatima imam postojeci rizik od pojave virusa obzirom na dug period od prethodnog rizicnog odnosa (poslednji nezasticeni rizican odnos sam imala pre 2,5 god nakon toga sam se upoznala sa sadasnjim deckom sa kojim sam nesto manje od 2 god u vezi za kog znam da nije "rizican") rezultati su sledeci

    HIV 0.20 metod hemiluminiscencije, HBsAg 0.19 HCV 0.07 Da li bi trebalo da ponovim testove?