Poštovani,
    pre par dana sam otkrio u stolici parazite valjkaste (nematode) naglašeno bele boje, dužine oko 5mm ali i isto takve ne duže od 2mm debljine nešto manje od 1mm. Koliko sam se ovde informisao to su verovatno "strongyloides stercoralis" lice i na postavljenu fotku na ovom sajtu, ali me samo buni podatak da su one do 2mm o kod mene ima su većina dugih po 4-5mm.
    Da li se to može lečiti samoinicijativno ili kao i uvek "posetite svog lekara" da li postoje neke kontraindikacije uzimanja datih lekova u odseku "lečenje"...
    hvala unapred