Skoro mi se potpuno pokidala ona kožica koja spaja glavu penisa- sa donje strane - sa kožom (tokom masturbacije). Dosta je krvarila, sad je krv prestala da curi. Pitanje mi je: Da li da odem do lekara ili samo da sacekam dok se ne zatvori ta rana? Odnosno, ako mi ne odseku (odvoje) potpuno tu kožicu od glave, da li će mi se kod sledećeg seksualnog odnosa potpuno pokidati i ako da, koliki je to problem? Izvinite za nestručne izraze... PUNO VAM HVALA UNAPRED!!!

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • To se zove Frenulum breve - kratka kozica. Pukla je zato sto je kratka i ponovo ce pucati i narnavno krvariti. Potrebna je manja hirurska intervencija kojom se taj problem trajno resava. JAvite se urologu. dr Vojinov