postovani doktore imam 30 god i imam jedan problem jer cesto mokrim i to najvise nocu ponekad osetim blagi bol molivas pomozite hvala puno

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Potrebno je uraditi testove na infekciju - briseve uretre na Chlamydiu, Mycoplasmu, Ureaplasmu, spermokulturu sa AB, bris uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, urin na Trichomonas vaginalis. Potrebno je uraditi i UZ prostate i nakon toga dati odgovarajucu AB terapiju posto se verovatno radi o infekciji dr Vojinov