Od marta imam problem sa besikom,a nije mi jasan uzrok. Imam ucestale pozive na mokrenje,teskocu da pocnem sa mokrenjem koje nakon sto pocnem kratko traje.Konstantno osecam napetost u besici koja je mala ,ali zbog koje i odlazim u wc cesto. Mislila sam da imam eserihiju coli,ali nakon dva negativna rezultata bilo je jasno da nije u tome problem.Lekar mi je rekao da uradim i analizu krvi koja je odlicna,a i analiza mokrace je dobra,imala sam jedino bakterije u mokraci(radila sam vise puta) Urolog mi je dao Nofocin,koji nisam popila ceo jer sam putovala,a nakon sto sam se vratila uradila sam UZ bubrega i otkriveno je da imam dosta peska u oba bubrega.Doktor mi je potom dao rowatinex i ciprocinal(za tu napetost u besici ciprocinal).Ja sam ciprocinal popila i nista se nije promenilo. Isla sam i na ginekoloski pregled u martu i sve je ok.Radila sam i analize na chlamidiu,Mico i ureaplazmu i negativne su. Sta treba dalje da uradim? Inace imam 24 godine. Da li je moguce da zbog tog peska imam tu napetost,iako se to u nalazima ne vidi? Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Napetost je sigurno posledica infekcije (imate bakterije u urinu). Pesak nije uzrok napetosti Uzmite Monural prasak jedna kesica na treci dan tri puta, uvecen na praznu besiku razmutiti u vodi. Nedelju dana nakon terapije ponoviti obican nalaz urina. dr vojinov

Komentari na pitanje: #9896

    • Imam ucestale pozive na mokrenje, teskocu da pocnem sa mokrenjem koje nakon sto pocnem kratko traje. To traje vec 1 dan imam 15 godina. . . . Sta da radim. . . .