Poštovani doktore, problem koji imam traje možda godinu dana. Na kozi penisa se pojavljuju bele pegice (velicine 2-3mm). Ne bole i ne svrbe, jedino sto se iz meseca u mesec njihov broj povecava. imam 27 godina i redovan seksualni zivot. Molim Vas da mi pomognete. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Postoji jedno boljenje gde dolazi do promene boje koze i zovese Lischen ruber planus. Da bi sa sigurnoscu znali sta se desava neophodan je pregled urologa ili dermatologa da bi ukoliko se radi o toj bolesti primenila odgovarajuca, dermatoloska terapija. dr vojinov