pozdrav,vec duze vreme imam na penixu odmah ispod glavica neke bele kao neke gljivice ne znam sta su vec. jel mozete da mi kazete sta je to i kako se leci,kojim kremama ili kako vec. hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Ukoliko se nalaze na obodu glavica to su resice koje predstavljaju mesto gde je koza bila prirasla za glavic (fimoza) i predstavljaju normalnu pojavu i ne treba ih dirati. dr Vojinov

Komentari na pitanje: #9869

    • Jel lice na neke kao bubuljicice bele (male) ? Ja imam njih 5 i ne znam da li je to to, ali nisu bash tako blizu glavica, mozda na cm do 2! Da li i ja ne treba da brinem posto sam se bas zabrinuo? Hvala