Postovanje,Zanima me ako mozete da mi date adresu neke privatne klinike u nisu ili blizoj okolini gde mogu da resim problem fimoze,ako mozete na mail pustite mi odgovor ili obavestenje o postavljenom odgovoru... ubnapred hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Ostaje jedino da vam dam adresu ordinacije u Novom Sadu u kojoj ja radim - Bonadea, Jovana Djordjevica 11b, tel 021 55 77 07. U nisu ne znam imena Klinika, nazalost. dr Vojinov