Postovani, moj sin (5 god.), vec par meseci kada prevlaci kozicu preko pise zali se da ga boli. Suprug me uporno uverava da to ne moze da boli. Kada prevuce kozicu (isod nje)stalno ima beli sadrzaj (kao npr. ukiseljeno mleko, ako tako mogu najpribliznije da opisem). Pedijatar je rekao da ispiramo sa acidi borici, a onda mazemo sa hloramfenikolom. Malo prodje, pa opet isto. Da li je terapija dobra i sta predlazete. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Predlazem pregled urologa - decijeg. Cim se ispod kozice nakuplja beli sadrzaj (smegma) mogucnost za infekciju postoji , a samim tim i za bol. Bol se moze javiti i ukoliko kozica nije u potpunosti odvojena od glansa (fimoza) i kada se jace povuce javlja se bol. Predlazem pregled i , ukoliko postoji resavanje fimoze, cime ce problem takodje biti resen. dr Vojinov