Postovani doktore, imam problem sa penisom. Radi se o tome da ne mogu \"osloboditi\" glavic od kozice (ne mogu prevuci kozicu preko penisa). Glavic i kozica su fizicki spojeni. Posledica ovoga je da je duzina penisa manja nego sto bi trebala biti. Nemam problema sa erekcijom. Da li je resenje ovog problema hirurski zahvat? Ako jeste, koliko bi to kostalo? Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Radi se o fimozi. Jedino resenje je operativno uklanjanje kozice (obrezivanje). U ordinaciji u kojoj ja radi Bonadea, Jovana Djordjevica 11b, Novi sad, cena je 200 evra. Zakazivanje pregleda na telefon 021/55 77 07 dr Vojinov