POSTOVANI DOKTORE, MOJE PITANJE JE GDE SE U NOVOM SADU MOZE OBAVITI UKLANJANJE KONDILOMA I PO KOJOJ CENI?IMAM 3 POJEDINACNE, MALE BRADAVICE U KORENU PENISA. DA LI DA SE OBRATIM PRVO LEKARU OPSTE PRAKSE (STUDENT SAM)? NADAM SE VASEM BRZOM ODGOVORU

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Cena varira od ordinacije do ordinacija, ali od 150, 200 evra.... Mozete to uraditi u ordiniaciji u kojoj ja radim - Bonadea, Jovana Djordjevica 11b, Novi Sad (iza izvrsnog veca) telefon 021/ 55 77 07. Ukoliko dolazite u privatnu ordinaciju uput nije potreban. Trazite pregled kod mene, pa cemo tada i to uraditi cena je 100 evra. dr Vojinov