Postovani,imam stalne seksualne odnose sa curom vec 8meseca.pre skoro 2 meseca posle polednjeg dana menstruacije smo imali odnos i narednjeg dana sam primetio da boju na glavu penisa je bila izrazito bljeda a prsten mocnok kanala izrazito ruzicast i kad sam mokrio bilo mi je malo cudnije i osjecao sam malobolove u mocnom kanalu ko grebuckanje. dali je to neka infekcija koznu bolest ili virus

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Promena boj ukoliko nije pracena svraboj i pojavom sitnih crvenih tackica je beznacajna. Peckanje moze ukazivati na bakterijsku infekciju mokracnog kanala (urethritis), ali ukoliko su tegobe trajale kratko, nisu potrebna detaljnija ispitivanja. dr vojinov