Molim Vas da mi date svoje mišljenje o sledećem nalazu spermograma: Broj spermatozoida: 58 000 000 Progresivno pokretnih: 36,3% Slabo pokretnih: 25,4% Nepokretnih: 38,1%

    Odgovoreno: 20. 08. 2008.
    • Neodstaje podatak o broju leukocita, prisutvu normalnih i patoloskih formi spermatozoida, broju spermatozoida u jednom mililitru sperme, kao i broju pokretnih u mestu. Uzevsi ove podatke spermogra je u granicama normale. dr Vojinov