Postovani.moj suprug 32 godine.pri povlacenju,navlzcenju kozice na vrhu oseca bol.Na kozici kad se navuce ima kao venu izrazenu,deblju a pored nje crnu malu tackicu kao zrno peska,kao mitiser kao mladez mali neznam kako da opisem.vec duze vreme se zali da ga boli kad pomera kozicu ,a ta crna tackica se pojavila od skoro.Glatka je i neznamo sta je to.

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Verovatno se radi o fimozi, bolesti kada koza gubi svoju elasticnost i otezano se prevlaci pa nastaju male ranice kojim bakterije prodiru u kozu penisa i iizazivaju infekciju. Resava se operacijom - obrezivanjem. Porereban je pregled urologa. dr Vojinov