Postovani doktore imam problem sa penisom.Puckala mi je kozica reklisumi da treba da se obreze mazao sam sinoderm mast ujutru a bivacin prasak uvece i to se povuklo.A pojavilo mi se kada povrnem penis 3-4komada na kozici kao bubuljice ili neke hrastice ne znam kako da vam opisem.Ne smeta mi ni prilikom mokrenja niti tokom sexa u sustini nemam problema ali me je strah pa ako mozete nekako da mi pomognete i da mi kazete da li je to neka bolest ili sta vec i sta da radim???S,postovanjem Petar

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Bubuljice na kozi penisa predstavljaju normalnu pojavu jer se na njemu nalaze brojne lojne zlezde koje se povremeno zacepe i upala. Obicno prolaze same, ne treba ih cediti. Sto se tice kozice, ukoliko se i dalje otezano prevlaci, operacija predstavlja trajno resenje. dr Vojinov