postovani, primetio sam na penisu podliv velicine 1cm modre boje, koji me ne boli na dodir. u skorije vreme nisam imao nikakve povrede koje bi mogle da prouzrokuju ovako nesto.unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Moguce da je doslo do pucanja nekog manjeg venskog krvnog suda (nocne,erekcije, trauma). Mozeti uzeti hepathrombin mast dva puta dnevno 10tak dana. Podliv ce se sigurno povuci za dve nedelje. dr vojinov

Komentari na pitanje: #9387

    • Preležao sam koronu i posle mesec dana mi se seksualna moć povećala Imam 65 godina a moja žena misli da uzimam Vijagru. Nešto sam čitao da Cink može da pojača seksualnu moć?

    • Doktore, imam mofrilo na kožici penisa. Ne boli me na dodir. Molim vas možete li mi objasnit šta to može bit? Hvala unaprijed.

    • Jedno kratko pitanje, takodje sam primetio da kazem podliv; modricu koja me ne boli niti me na dodir boli. . . Predpostavljam da je to neka vrsta iritacije; povrede. . . Da li je moguc seksualan odnos pre izlecenja? I sta treba da mazem?

    • Da li podliv na penisu sto ste rekli doktore moze da ostavi neke posledice?: (hvala unapred na odgovoru, ja sam danas video taj podliv a do sad nikad nism imao nikakv seksualni odnos ili povredu u tom delu.