Pojavljuju mi se gnojne bele bubuljice po koži svaki put kad ne operem ruke a prethodno mokrim ili pipkam penis i osećam neki blagi miris iz penisa, može i da me zasvrbi po licu i po nosu. Da li možete da konstantujete o čemu se radi ili vam treba još podataka?

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Ne treba. Perite ruke svaki put pre mokrenja. Inace tu se nalazi , u kozi penisa, veliki broj lojnih zlezda koje mogu da se zacepe i naknadno inficiraju. Ukoliko su samo zacepljene javljaju se bele gnojne bobuljice,a ukoliko se na to nadoveze infekcije, dolazi do upala pojave crvenila i bola. Ne treba ih dirati ni cediti, same prolaze. Ukoliko se dugo ne povuku, a estetski predstavljaju problem mogu se hirurski ukloniti. dr Vojinov