Postovani doktore, neznam dali ste dobili moje predhodno pitanje a tice se fimoze , gde i u kojoj privatnoj klinici u Nisu ili okolini taj zahvat mogu da uradim? Ne bi bilo lose ako ste u mogucnosti da odgovor posaljete i na moj mail, Unapred Hvala

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Posto sam ja iz Novog Sad mogu vam dati samo adresu ordinacije u kojoj ja radim - Bonadea, ul Jovana Djordjevica 12, tel 021/ 557707. Cena intervencije je 200 evra. dr Vojinov