Postovani, nisam ozenjen,nemam ceste seksualne kontakte,desava mi se da tokom odnosa kao da nemam dovoljnu cvrstinu,ne znam sta da radim ili je sve u psihi?

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Potrebni su testovi na infekciju - brisevi uretre na bakterije, spermokultura sa AB da bi se iskljucila infekcija, hormonske analize (testosteron, LH, prolaktin) da bi se iskljucio hormonski poremecaj i ukoliko su nalazi uredni uzeti nesto od lekova koji popravljaju cvrstinu erekcije (Levitra, Cialis) dr Vojinov