Pozdrav, Imam jedno pitanje. U poslednjih 6-8 meseci, meni kao da je osetljivost glavica potpuno izgubljena. Kada dobijem potpunu erekciju, i ako predjem prstom preko glavica lagano, kao da skoro nista ni neosetim. Isto tako prilikom oralnog seksa, jedva osetim nesto, osim ako pritisak na glavic nije mnogo veci. Uzitak sam skoro potpuno izgubio, i jedino ako pritisak nije jaci, ja do orgazma nemogu ni da dodjem, i krenem da gubim erekciju. kada stavim kondom tek je onda katastrofa, i erekciju gubim jako brzo zbog gubitka osecaja, i jedini lek je da imam povecan pritisak ne glavic, ili da je nadrazen velikim trenjem. Molim za savet. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 09. 08. 2008.
    • Bojim se da za vas problem ne postoji poseban lek. Sigurno je da vas gubitak erekcije u tim slucajevima potice iz glave zbog zabrinutosti za problem, ali posto sami znate nacin kojim resavate problem, mislim da je to i jedino resenje. dr vojinov