Postovani doktore hvala na prethodnom odgovoru,evo jos jedno pitanje vezano za pojavu krvi u spermi: Da li je to opasno ako se ne leci na vreme i uopste da li je opasno kao i da li moze ostaviti posledice na potomstvo ako se ne izleci kako treba? Hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2008.
    • Opasnost postoji jer infekcija moze da se ucvrsti i postane hronicna, nakon cega ce lecenje biti znatno teze i naravno svaka infekcija moze da ostavi posledice u smislu otezanog ili cak nemogucnosti zaceca. \\Znaci neophodno je leciti infekciju dr vojinov