POSTOVANI DR. HTEO BIH DA V AS ZAMOLIM ZA ODGOVOR IMAM INFEKCIJU MOKRACNOG KANALA SA STAFILOKOKOM PA BAIH HTEO DA ZNAM DALI I KOLIKO ONA UTICE NA PLODNOST I PLOD JER JE IZGLEDA TESKO IZLECITI JA SE TRUDIM AL NIJE JOS USPELO A AUROLOG KAZE DA MOGU DA ZATRUDNIM SVOJU PARTANERKU I AKO JE ONA PRISUTNA DA NIJE TAKO OPASNA MADA JA MSILIM DA JESTE?

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Stafilokok moze da pravi smetnju u samom pokusaju zaceca, ali ukoliko do zaceca dodje, sam bakterija ne moze da izazove ostecenja ploda. Ukoliko nemate tegoba,a infekcija ne pravi smetnju u zacecu, ne morate trenutno ni razmisljatio o infekciji. Vi pokusavajte, a u medjuvremenu mozete se i leciti, bez bojazni za plod. dr Vojinov