Imam utisak da je levi testis smanjen, kao da nema zastitni omotac i osetljiv je na dodir. Osećam blag bol- nelagodnost kad ga dodirnem. To traje oko 2 meseca. Lekar kaže da je sve normalno. Na desnom pas semeniku imam cistu. Vaše mišljenje. Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Ukoliko kaze da je uradu, onda predpostavljam da i jeste. Potreban je pregled urologa i eventualno UZ testisa. Takve tegobe mogu da daju pocetne upale pasemenika, infekcijom koja se prenosi iz mokracnog kanala, ali i upale prostete, koja se nekada manifestuje takvim bolovima (nelagodnoscu). Potrebno je uraditi testove na infekciju. Cista na desnom pasemeniku - beznacajna. dr Vojinov