Decko 18 god,imam problem sa mokrenjem, posle mokrenja mi curi mokraca i dalje,po nekoliko kapi u roku od 10 min,ja sam bio kod urologa,i on kaze da ce to proci,i nije mi prepisao nista rekao je da je sve u redu.Ja taj problem imam 6meseci.Pa je moje pitanje:Sta je to u pitanju?

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Mozda se radi i o infekciji genitalnih puteva. Potrebno je dati spermu na bakterioloski pregled , kao i briseve mokracnog kanala na bakterije i to leciti, po dobijanju rezultata, antibioticima. Za pocetak izbegavajte kupanje u hladnoj vodi , prehladu i voznju bicikla. Prostati prija toplota, znaci tople kupke vam mogu ublaziti tegobe. dr Vojinov