Postovani U predelu iznad penisa imam grcenje, kao kad igra misic, narocito kad se povijem prolikom rucka ali i kada se ispravim. To mi traje vec nekoliko dana. U stvari najbolje bih to opisao kao neki mehur koji pulsira, sve ostalo je u redu, da li to ima veze sa mokracnim kanalima, besikom ili prostatom i da li je nesto ozbiljno da se javim svom lekaru? Hvala unapred

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Mozda se radi o infekciji prostate,ali bez UZ prostete, pregled iste i odredjenih testova ne mogu tvrditi da se o tome ne radi. Ukoliko tegobe i dalje potraju, javite se urologu radi pregleda. dr Vojinov