na rezultatima brisa urete je sledeci je sledeci rezultat zamolio bih vas za tumacenje rezultata. rezultati mikrobioloskog ispitivanja> kulturom uretralnog brisa izolovan je Enterococcus(Str.faecalis) u cistoj kulturi.Gljivice iz roda candida nisu izolovane.Trich.vag, nije nadjen. mikroskopski nalaz direktnog preparata> epitelne celije, gram(+) diplokoke

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Prisutna infekcija (Enterococcus) koja se mora leciti antibioticima , u trajanju od meseca dana, tri razlicita po 10 dana, prema antibiogramu. Ostali nalaz uredan dr Vojinov