imam problem, posle nezasticenog seksualnog odnosa pojavilo mi se par sitnih crvenih tackica na vrhu glavica, koje ne svrbe niti bole, te tackice su mi se pojavljivale i ranije i bez seksualnih odnosa budu tri cetri dana i prodju same od sebe, zanima me sta bi to okvirno moglo biti unapred vam mnogo hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #8618

    • Dobar dan, bio sam u dermatologinje i imao sam balanopohstitis, nakon par dana počela mi se gulit kožica na glaviću i cijela je bila suha, a i da napomenem da imam neke pukotine na glaviću kao ranice molim vas za pomoć. . .: d