postovani doktore sasa .imam problem sa penisom odnosno impotencija.kad imam sex sa devojkom ejakulisem vrlo malo sperme to me zabrinjava jer nisam bio u stanju da dobijem impotenciju 5 meseca sa cime treba da se ljecim da povratim potenciju kao sto mi je bilo normalno sa koja jela treba da se hranim

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Impotencija je nemogucnost postizanja erekcije dovoljne za penetraciju penisa u vaginu. U vasem pitanju spominjete impotenciju, a govorite o maloj kolicini ejakulata. Tu su dve razlicite stvari koje se razlicito lece i ciji su uzroci razliciti. dr vojinov