Postovani doktore,posle vise odnosa u toku jedne veceri mi se pojavila krv TJ sperma je bila crvena (prvih nekoliko odnosa je bila kako treba al kasnije je postajala crvena i posle svakog odnosa sve crvenija),glavic nije povredjen tako da to nije od povrede.Sta je i da li je to veliki problem?Sta da radim?Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Uraditi testove na infekciju (spermokultura sa AB, brisevi uretre na Chlmaydiu, Mycoplasmu ureaplasmu bakteriolosku kulturu sa Ab, urin na Trichomonas vaginalis. Pojava krvi u spermi je prvi znak infekcije urogenitalnih organa. Leci se antibioticima. dr vojinov