Postovani doktore, 04.05 2007 Imama 57 godina i pre par dana prvi put sam primetio kod skidanja kodoma krv u spermi.radi se o veoma malom tragu.desava mi se po nekad da osetim pecenje kod snosaja.Inace imam uvecanu prostatu koju redovno kontrolisem UZ i psa i to je oK. Molim Vase misljenje. poz. Petrovic Kragujevac

    Odgovoreno: 29. 05. 2007.

    • Verovatno se radi o infekciji mokraćnih puteva, bakterijama koje se u tom životnom dobu prenose seksualnim putem, ali i kao komplikacija uvećane prostate. Potrebno je uraditi testove na infekcije i ordinirati antibiotike. Javiti se urologu.
      Ass.mr sci. med. dr Saša Vojinov