Dragi doktore, 47 mi je godina, dobrog sam zdravlja, radim dosta fizicki i dobro se hranim i zeleo bi da povecam zapreminu ejakulata. U zadnjih par godina je to jadno. Molim za savet. Sta da jedem i ostalo? Molim da mi odgovorite na moj E mail a ne javno. Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Ne postoji lek za povecanje zapremine ejakulata. Potrebno je uraditi TRUS - UZ prostate kroz debelo crevo da bi se utvrdilo da li na tom nivou postoji prepreka koje ometa izbacivanje ejakulata. Ishranom se to ne moze popraviti dr vojinov