vec godinama bolujem od hronicne upale besike koja se javlja svaki put kad sam na promaji, oznojim se, na vetru, tj. bilo kakva promena temperature. tada cesto idem u vece, a iz dana u dan pocinje sve vise da me boli dok mokrim. ne pomazu mi cajevi, utopljavanje, obolge od vina, vec samo lek 'pipegal'. da li postoji nacin da zauvek resim ovaj problem? (i pri tom mokraca je uvek uredu, nemam neke opasne bakterije.)

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Postoje infekcije koje se javljaju nakon seksualnih odnosa kada se to resava sa polovinom odze nekog leka 2 h od odnosa ili infeckije koje nisu vezane za odnose a mogu se spreciti uzimanje takodje poola doze npr pipegala nedelju dana u toku meseca, 6 meseci bez obzira na to sto nemata u tom trenutnku infekciju (prevencija infekcije) dr Vojinov