Problem je moji penis. Naime, u mlitavom stanju duzina je jedva 3cm, ali to nije sve. U takvom stanju se maltene ceo uvuce u telo. Ponekad to i ne primetim (iako se desava stalno) a ponekad mi je prilicno neugodno pa imam potrebu da ga "izvlacim iz tela" da bih se osecao komfornije.Prilikom erekcije je duzina prosecna. Da li je ovo neki ozbiljan problem i kako se moze resiti? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 08. 2008.
    • Ukoliko je duzina zadovoljavajuca prilikom erekcije i ukoliko je tada u funkcionalnom stanju onda to i ne predstavlja ozbiljan problem. Inace takvi problemi postoje kod gojaznih ljudi. Ukoliko imate takvav problem onda neke dijete mogu pomoci u njegovom resavanju dr Vojinov