Primetio sam nedavno na testisima crvene pege,slicne mladezima(par komada)nisam siguran da li sam ih imao i pre-mada mislim da jesam-ali sada kao da su postali tamniji.Nemam nikakve bolove ni smetnje pri mokrenju.Jedino sto mi se desilo pre 6 meseci(mislim da nema veze sa tim)pojavila se bela fleka na dnu penisa kod stomaka koja se prosirila nekih 3-4 cm u precniku i nepravilnog je oblika.Napominjem da nemam nikakvih smetnji ili promena na genitalnim organima,ponekad osecam blagi bol na levoj strani testisa kada je promena vremena.A pitanje glasi STA TO MOZE BITI? : ) Citao sam nesto o vitiligu pa...

    Odgovoreno: 11. 08. 2008.
    • Postoji mogucnost da se radi i omladezima koji nekada mogu biti crvene boje. Vitiligo znaci gubitak pigmentacije, tako da ta mesta ne mogu biti prebojena. Najbolje resenje za vas je dermatolog koji se i inace bavi oboljenjima koze, iako ja mislim da se u ovom slucaju ne radi o oboljenju. dr vojinov