Ponekad mi se posle masturbacije na telu penisa i to uvek na istom mestu javlja nesto nalik na ranu, kao da je kozica izguljena. Takodje mi se desava da mi se na glavicu pojavi crvenilo u vidu sitnih tackica, koje nestane za 1-2 dana. Zanima me koji je uzrok tim problemima?

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Kao posledica trenja i suzene kozice mogu nastati takve vrste ostecenja kozice. Pojava crvenih tackica moze ukazivati i na gljivicnu infekciju. Uzmite Canesten ung spolja ujutru i uvece 2 nedelje dr Vojinov