Moj problem je sledeci: Primetio sam pre 2-3 nedelje da mi je neposredno isprod glavica na telu penisa sa donje strane javio manji otok. Ne osecam nikakav bol niti smetnje, medjutim otok nikako da nestane, pa m zanima koji je problem u pitanju. Takodje me zanima uzrok mog sledeceg problema, a to je da su mi zile na penisu postale jako izrazene i zadebljane. To takodje nije praceno nikakvim bolom.

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Otok moze da se javi zbog mikrotrauma resice koja pevezuje glans i kozicu, koja je kratka i prilikom odnosa dolazi do njenog zatezanja i pucanja. Resava se operativno. Izrazene vene predstavljaju normalnu pojavu i ne treba obracati paznju na njih. dr Vojinov