Moj decko bi hteo da proveri da li ima neku seksualno prenosivu bolest. Gde se to radi i kako?

    Odgovoreno: 25. 08. 2008.
    • To mozeteuraditi u institutu za zdravstvenu zastitu ili u nekonj od laboratorija u gradu. Uraditi bris uretre na Chlmazdiu , Mzcoplasmu ,ureaplasmu, bris na bakteriolosku kulturu sa AB, urin na Trichomonas vaginalis i ukoliko i to zelite antitela na hepatitis B i C, kao i natitela na HIV virus dr Vojinov